PS4'ün 3.50 Musashi Güncellemesi Bugün İtibariyle Başladı

PS4'ün 3.50 Musashi Güncellemesi Bugün İtibariyle Başladı

PlayStation 4'ün 3.50 sistem güncellemesi Musashi bugün itibariyle başlayacak. Musashi güncellemesi Beta fazında başlayacak.

PlayStation 4'ün 3.50 Musashi güncellemesi ile birlikte çok şey değişecek. Güncellemeyle birlikte arkadaşlarımızla birlikte daha rahat oyun oynayabilecek ve kendimizi istediğimiz zaman çevrimdışı gösterebileceğiz. Güncelleme sadece bunlardan ibaret değil. 3.50 Musashi güncellemesiyle birlikte bakın neler değişiyor.

PS4 Musashi ve Sosyal Güncellemeler:

  • Çevrimiçi arkadaşları bildirme: Bu özellik sayesinde çevrimiçi olan arkadaşlarımızı bildiri sayesinde görebileceğiz.
  • Çevrimdışı olarak gözükme: Oyun oynarken, film izlerken veya başka işle uğraşırken rahatsız edilmek istemiyorsak; çok kolay bir şekilde arkadaşlarımıza çevrimdışı olarak görünebileceğiz.
  • Etkinlik belirleme: Arkadaşlarımızla birlikte gelecekte yapmayı planladığımız etkinlikleri oluşturup, zamanı geldiğinde, daha önceden belirlediğimiz arkadaşlarımızla doğrudan sohbet ortamına bağlanabileceğiz.
  • Birlikte oyun oynama: Sohbet ortamındaki arkadaşlarınızın ne oynadığını görebileceğiz. Böylece onların oynadığı oyunlra da dahil olabecek veya birlikte başka bir oyun oynayabileceğiz.

PS4 Musashi ve Sistem Güncellemeleri:

  • Remote Play/Uzaktan Oynama (PC ve Mac): Uzun zamandır bu özelliğin gelmesini bekliyorduk. Daha önceden Xperia serisi telefonlar ile PS4'ü uzaktan kontrol edebildiğimiz bu sistem, şimdi ise PC ve Mac platformlarına geliyor. Remote Play sayesinde başka bir odada PS4 açıkken internet bağlantısı sayesinde PC ve Mac platformlarından konsolumuzu kontrol edebiliyoruz. Aynı zamanda PC ve Mac üzerinden oyun da oynayabiliyoruz. Fakat bu önemli özellik henüz beta güncelleme sürümünde yer almayacak.
  • Dailymotion: PS4 üzerinden daha önce Twitch ve Ustream gibi yayın organlarından canlı yayın yapabiliyorduk. Şimdi ise bu listeye Dailymotion da eklendi. Artık Dailymotion'da canlı yayın yapabileceğiz.

Minecraft Güncellendi! Yeni Savaş Sistemi Hoşunuza Gitti mi?

YORUMLAR