PSN Arkadaşlıklarını Pekiştirecek PlayStation Messages Uygulaması Yayınlandı

PSN Arkadaşlıklarını Pekiştirecek PlayStation Messages Uygulaması Yayınlandı

Otoriterler tarafından konsol dünyasının bir numarası olarak görülen PlayStation, oyuncuların PSN arkadaşlarıyla doya doya konuşabilecekleri PlayStation Messages uygulamasını yayınladı. Android ve iOS platformu için çıkarılan uygulama, oyunda olmasanız dahi arkadaş listenizle bağlantıda kalmanızı sağlıyor ve kurduğunuz gruplarla sevdiğiniz oyunlar üzerine sohbet etmenize olanak tanıyor.

PlayStation'ın çiçeği burnunda uygulaması geçtiğimiz saatlerde resmi blogdan yapılan açıklama ile duyuruldu. Kısa sürede tüm konsol oyuncularının akıllı telefonlarında bulunması beklenen Messages hakkında bilgiler veren duyuruda, ''PSN arkadaşlarınızla hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı kurun'' mesajı verildi. 

Uygulamanın özellikleri hakkında verilen bilgiler ise tatmin edici. Bir mesajlaşma uygulamasında aranan tüm vasıfları içinde barındıran Playstation Messages'da oyuncular, arkadaş listesinin çevirimiçi olup olmadığını kontrol edebilme, listelerindeki kişilerin oynadıkları oyunları görebilme, arkadaşlarıyla veya en fazla 100 oyuncunun bulunduğu gruplar oluşturabilme, metin, sesli mesaj, çıkartma gönderebilme ve son olarak favori mesaj gruplarına hızlı erişim imkanına sahipler. 

Mobil platformlarda PSN arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz bu uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

Yeni Playstation VR Oyunları Tanıtıldı

YORUMLAR