Psychonauts, Humble Bundle'da Tamamen Ücretsiz!

Psychonauts, Humble Bundle'da Tamamen Ücretsiz!

Zaman zaman farklı fırsatlarla karşımıza çıkan Humble Bundle üzerinde yeni bir bedava oyun fırsatı sizi bekliyor. Kısa bir süre devam edecek kampanyada Psychonauts adlı oyun bütün oyunculara ücretsiz dağıtılıyor, oyunun Steam anahtarını Humble Store üzerinden alıp etkinleştiren oyuncular oyuna kalıcı olarak sahip olmaktalar.

Bu haberi hazırladığımız andan itibaren 1 gün 10 saat sürecek kampanyayı kaçırmamak için acele etmenizde fayda var. Daha önceden Grim Fandango ve Full Throttle gibi oyunların yenilenmiş sürümlerini beğenimize sunan Double Fine Productions tarafından geliştirilmiş bir oyun olan Psychonauts, firmanın klasik mizah anlayışını koruyan bir yapım.

Aksiyon - platform oyunu türünde bir oyun olan Psychonauts'ta oyuncular bilim kurgu temelli bir hikayede Razputin adlı kahramanı kontrol ediyorlar. Kahramanımız Psychonauts adlı verilen ve üstün yetenekli uluslararası gizli medyum ajanlardan oluşan bir ekibe katılmaya çalışıyor ve bu iş için ekibin gizli eğitim tesisine sızıyor. Kahramanımız bu kamptayken gizemli bir kötü adam kahramanımızın arkadaşlarını kaçırarak beyinlerini çalıyor. Kahramanımız ise nesneleri zihin gücüyle hareket etme ve havada süzülme gibi özel yeteneklerini kullanarak arkadaşlarını ve beyinlerini kurtarmya çalışıyor.

Psychonauts'ta eğlenceli diyaloglar, renkli karakterler ve hızlı aksiyon bir arada bulunuyor. Oyun çok yeni bir oyun olmasa da düşük sistem gereksinimlerine sahip ve eski bilgisayarlarınızda rahatça çalışabilecek yapıda.

Psychonauts'un Steam ürün anahtarını ücretsiz almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

The Division Bu Hafta Sonu Ücretsiz, Hemen İndirin!

YORUMLAR