PUBG Durdurulamıyor!

PUBG Durdurulamıyor!

Halen resmi olarak çıkış yapmamış olan ve erken erişimde oyuncuların beğenisine sunulan PUBG ya da uzun adıyla PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS geliştiricisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce bu başarılı hayatta kalma oyununun 7 milyon kopya sattığını sizlerle paylaşmıştık. Bu dönüm noktasının üzerinden çok geçmeden PUBG satışlarına 1 milyon kopya daha eklendi ve 8 milyon satış rakamı elde edildi. Çok kısa bir sürede bu kadar çok kopyanın satılması küçümsenecek gibi değil. Üstelik PUBG'nin halen final sürümü yayınlanmadı ve oyunda herhangi bir indirim de yapılmadı.

PUBG'nin aktif oyuncu sayısı da bir hayli iddialı. Geçtiğimiz haftalarda PUBG, Steam'in en yüksek aktif oyuncu sayısına sahip oyunları arasına girmiş ve CS: GO'yu geride bırakmıştı.

Elde edilen bu istatistiksel veriler PUBG'nin geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor. Oyunu oynadıysanız zaten PUBG'nin ne derece eğlenceli bir oyun olduğunu bilirsiniz, eğer oyunu halen oynamadıysanız PUBG videolarını ve canlı yayınlarını seyretmenizi, oyun hakkında fikir sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz.

PUBG Artık Eskisi Kadar Sık Güncellenmeyecek