PUBG Mobile'a İkinci Harita Eklendi

PUBG Mobile Miramar

Bilgisayar dünyasını domine etmeyi başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG, yakın zaman önce mobil platformlar için yayınlanmıştı. Bilgisayarda gösterdiği başarıyı mobile taşıyan oyun, çıkış yaptığı gün milyonlarca oyuncu tarafından indirilmişti. Bugün yapılan güncellemeyle birlikte PUBG Mobile’a Miramar haritası eklendi.

2017’nin başından itibaren hızlı bir yükselişe geçen PUBG, Steam’in en çok satın alınan oyunlarından bir tanesi olmasının yanı sıra anlık oyuncu rekorları kırarak, adından söz ettirmişti. Aynı anda milyonlarca oyuncuyu ağırlayan yapım, başarısını mobil platformlara taşımış ve yine milyonlarca kez indirilmişti.

PUBG Mobile oyuncularını memnun etmek için geliştirmelerini sürdüren Blue Hole, yakın zaman önce bilgisayar için oyuna eklediği Miramar haritasını, PUBG Mobile’a çıkarma kararı aldı. PUBG’nin ikinci haritası olan ve birçok özelliği içerisinde barından Miramar, bilgisayar oyuncuları tarafından oldukça sevilmiş ve tutulmuştu. Miramar haritasının yanı sıra PUBG Mobile’a gelen güncellemede yer alan diğer değişiklikler şöyle oldu:

  • 6 haneli kodla birlikte hızlıca takım arkadaşlarınızla bir araya gelme.
  • Oyun için Synergy ve Connections puanları.
  • Bölge ve bayrak seçme.
  • Özel indirimli malzemeleri satın aldığınızda kullanılacak Secret Stash.

YORUMLAR