PUBG Mobile, Google Play'de 100 Milyon İndirmeyi Geçti

PUBG Mobile 100 milyon indirme

Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG, mobil platformlardaki kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Yayınlanan son haberlerde oyunun Android platformunda 100 milyon oyuncuyu geçtiği belirtildi.

Battle Royale türünün tekrar popülerleşmesini sağlayan PUBG, Steam üzerinden yayınlanmasının ardından bilgisayar oyuncularının vazgeçilmezleri arasına girmişti. Üst üste Steam rekorları kıran oyun, yakaladığı başarıyı mobil platformlara taşımak adına küçük bir dönüşüm geçirmiş, sonrasındaysa Android ve iOS platformu için yayınlanmıştı.

Son olarak 12 Eylül 2018 tarihinde güncellenen ve birçok hatası giderilen PUBG Mobile, önemli bir basamadığı daha geride bıraktı. Halihazırda 1.0 sürümüne ulaşmamış olmasına karşın PUBG Mobile, bugün itibarıyla Google Play üzerinde 100 milyon indirmeyi geçti. Google Play'in Çin'den yapılan indirmeleri sayfalarına yansıtmadığı hatırlatılırken, PUBG Mobile'ın Çin'deki indirmelerin de dahil edilmesi durumunda 100 milyondan çok daha fazla sayıda indirmeye ulaşmış olabileceği söylenenler arasında yerini aldı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG’nin mobil sürümü olan PUBG Mobile’ı hemen denemek için ise hemen aşağıda gördüğünüz indir tuşuna basabilirsiniz.