Puma'dan Harekete Geçiren Servis: Dance Dictionary

Puma'dan Harekete Geçiren Servis: Dance Dictionary

Günümüzün modası artık çevrimiçi iletişim olmuş durumda. Sürekli olarak birbirimize metin mesajları, resimler ve videolar gönderip duruyoruz. Peki ya dans?

Yeni parfüm serisi Sync'ın tanıtımı kapsamında farklı bir kampanya düzenleyen Puma, kullanıcıların dijital ifadeler yerine kendilerini hareketlerle ifade edebilecekleri yeni bir yol sunuyor. Spor giyim markası Puma tarafından hazırlanan Dance Dictionary adını taşıyan yeni interaktif platform üzerinde kullanıcılar birbirleriyle kelimeler yerine dans hareketlerini içeren cümlelerle iletişim kurabiliyorlar. Yeni servisin sloganıysa oldukça ilginç "Söyleme, hareket et!"

"Uzay gemisinin nasıl kullanıldığını bilen var mı?" veya "Kız arkadaşım olur musun?" gibi birçok cümleyi dans figürleriyle anlatabileceğiniz servis üzerinde yer alan tüm dans figürleri profesyonel dansçılar tarafından hazırlanmış durumda. Servis üzerinde her cümle içerisinde farklı kelimeler kullanarak oluşturulabilen yaklaşık 10.000 civarında cümle kombinasyonu yer almakta.

Kullanıcılar servis üzerinde oluşturdukları her farklı cümleyi Facebook, Twitter ve E-Posta aracılığıyla arkadaşları ve sevdikleriyle paylaşabiliyorlar. Gerçek anlamda profesyonelce bir servis olan Dance Dictionary'i denemenizi öneririm.

Kuşadası ve Didim Panoramaları Yandex Haritalar'da

YORUMLAR