Pushbullet Güncellendi, Artık PC'nizi de Akıllı Telefona Çevirmenin Zamanı Geldi

Pushbullet Güncellendi, Artık PC'nizi de Akıllı Telefona Çevirmenin Zamanı Geldi

PC’nizin başındayken akıllı telefonunuza ihtiyaç duymayacağınız bir uygulama olan Pushbullet, artık SMS’de destekliyor.

Pushbullet akıllı telefonunuzla masaüstünüzü entegre edebileceğiniz bir uygulama. Akıllı telefonunuzla ne yapıyorsanız hepsini bilgisayarınızdan da yapabiliyorsunuz.

Pushbullet telefona gelen tüm bildirimleri PC’den de görebilmek, bunları takip edebilmek ve yanıtlamak için hazırlanmış bir uygulama.  Yeni güncellemeyle beraber artık masaüstünüzden SMS alıp gönderme özelliğini de kazanıyor. Böylece gelen hiçbir çağrıyı kaçırmıyor, iletişiminizi telefonu elinize bile almadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Özellikle bilgisayara çok daldığınız anlarda, örneğin film seyrederken ya da oyun oynarken, Pushbullet son derece faydalı olabiliyor. Pushbullet WhatsApp uygulamasını da masaüstüne taşıyor, anında iletişiminize devam etmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca SMS ve WhatsApp desteklemenin dışında dosya alıp verebiliyor, link gönderebiliyor, bildirimleri takip ediyor ve üye olmak isteyebileceğiniz özel siteleri de güncellendikçe izleyebiliyorsunuz.

Pushbullet Android, iOS ve Windows Phone destekliyor. Chrome, Safari, Opera ve Mozilla tarayıcılarla hemen bütünleşebiliyor. Windows ve Mac OS X sistemlerle çalışıyor.  

Facebook ve Microsoft Birlikte Windows 10 Uygulamaları Üretecek

Windows 10'un Son Teknik Önizleme Sürümü 10240 mi Olacak?

Android M için İkinci Geliştirici Önizleme Sürümü Çıktı, Geliyor

YORUMLAR