Quake Champions Betası Artık İndirilmeye Hazır!

Quake Champions Betası Artık İndirilmeye Hazır!

Bethesda'nın merakla beklenen Quake Champions oyunu açık betası için nihayet indirilmeye hazır hale geldi. Geçtiğimiz günlerde sizlerle de paylaştığımız 12-21 Mayıs tarihlerinde muhteşem bir maceraya hazır mısınız?

Daha önce kapalı beta sürecinde sınırlı sayıda oyuncunun deneme şansını elde ettiği Quake Champions, oyunun temel dinamiklerini test etme fırsatı sunmuştu. Gelen geri bildirimleri de dikkate alarak geliştirilme sürecine devam edilen oyun, bugün itibarıyla herkese açık hale geliyor.

Quake Champions açık betası bugün itibarıyla başlayacak ve 21 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Oyuna girebilmek için bu adrese girip beta kodunuzu almanız gerekiyor. Devamında ise Bethesda Launcher'ı yüklemelisiniz. Bethesda üyeliğiniz ile bu platforma giriş yaptıktan sonra Redeem Code bölümünden size verilen kodu girebilir ve oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

Bu haberin yazıldığı dakika itibarıyla sunucular "Offline" görünüyor, ancak 10 GB'lık oyun dosyası indirilebilir durumda. Sunucular açıldığında ise oyuna giriş yapabilirsiniz.

Orijinal StarCraft ve Brood War Genişleme Paketi Tamamen Ücretsiz!

Quake Champions'un Betası Bu Cuma Herkese Açılıyor

YORUMLAR