Quake Champions Haftaya Erken Erişimde Çıkış Yapıyor!

Quake Champions Haftaya Erken Erişimde Çıkış Yapıyor!

Bethesda'nın ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunacağı Quake Champions nihayet erişime açılacak.

Aslında daha önceden Quake Champions farklı beta süreçleriyle oynanabilmişti. Quake Champions çıkış tarihi için ise net bir bilgi verilmemişti. Bethesda, yaptığı duyuruyla Quake Champions'ın erken erişim programında 22 Ağustos tarihinde, yani önümüzdeki Salı günü resmi olarak çıkış yapacağını ve Steam ya da Betheda Launcher üzerinden indirilebileceğini açıkladı.

Oyuncular Quake Champions'ı erken erişimde oynayabilmek için Champions Pack adlı paketi satın almak zorunda olacaklar. Oyunun ücretsiz sürümü ise daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. Champions Pack şu ana kadar çıkmış bütün kahramanlar ve gelecekte çıkacak kahramanlar ile çeşitli oyun içi bonuslar içeriyor. Bu paketin fiyatı 39.99 $ olarak belirlenmiş; fakat önümüzdeki hafta uygulanacak yüzde 25 indirimle 29.99 $ fiyatla satılacak. Eğer daha önceden Quake Champions kapalı beta anahtarı aldıysanız Quake Champions'ı Bethesda.net üzerinden ücretsiz oynamaya devam edebileceksiniz.

Quake Champions'ın erken erişimde indirilmeye açılması demek, Bethesda'nın erken erişim boyunca oyunu geliştirmeye devam edeceği anlamına geliyor. Yani oyunda hatalarla karşılaşmanız doğal bir durum. Erken erişim boyunca bu hatalar tespit edilip düzeltilecek.

Bethesda, Quake Champions'ın çıkışını duyurmanın yanısıra oyunun yeni kahramanını da tanıttı. DOOM oyunlarının baş kahramanı olan DOOM Slayer haftaya oyuna ekleniyor. DOOM Slayer'ın özel yeteneği Berserk olacak. Cehennemin derinliklerinden gelen kahramanımız Berserk modunu aktifleştirince yumruklarıyla düşmanlarını dümdüz edebilecek. DOOM Slayer'ın pasif yeteneği ise çift zıplayabilmek olacak.

Erken erişimde oyuna 2 farklı harita, çeşitli mücadeleler, yeni kişiselleştirme seçenekleri, oyun içi sesli iletişim servisi gibi yenilikler de eklenecek.

En İyi Ücretsiz Online Aksiyon Oyunları - Dev Liste

Warframe Geliştiricisi Yeni Ücretsiz FPS Oyununu Duyurdu

YORUMLAR