Quake Champions'un Betası Bu Cuma Herkese Açılıyor

Quake Champions'un Betası Bu Cuma Herkese Açılıyor

Bethesda'nın geçtiğimiz sene duyurduğu Quake Champions, özlenilen online FPS oyunu deneyimini sunması açısından dikkatimizi çekmişti.

Yıllar önce Quake 3 Arena'yı oynadıktan sonra dişe dokunur bir Quake oyunu karşımıza çıkmamıştı. Hızlı aksiyonun ön planda olduğu Quake Champions güzel grafikleri yeni oyun mekanikleriyle birleştirecek, üstelik oyun ücretsiz olarak oynanabilecek. Quake Champions ile birlikte seriye MOBA benzeri, kahraman sınıfları üzerine kurulu bir savaş sistemi kazandırılıyor. Oyuncular farklı özel yeteneklere sahip kahramanları seçip daha taktiksel karşılaşmalar yapabilecekler.

Bethesda, daha önceden Quake Champions'u kapalı betada belli bir oyuncu kitlesine sunmuş, oyunun test edilmesine imkan tanımıştı. Bu kapalı betadan görüntüler ve bilgiler paylaşmak ise yasaktı. Şimdi Quake Champions beta herkese açık hale geliyor. Quake Champions açık betası 12 Mayıs tarihinde başlayacak ve 21 Mayıs'a kadar devam edecek. 1 haftadan fazla sürecek betada ise kesintiler yapılmayacak, sunucular 7 gün 24 saat açık olacak.

Yeni açık betayla birlikte Quake Champions'un 4 kişilik takımlar halinde oynanan yeni Sacrifice modu da çıkış yapacak. Quake Champions'ın betasına katılabilmek için oyunun kapalı betasına aşvuru yapmış olmanız gerekiyor. Eğer halen Quake Champions kapalı betasına başvuru yapmadıysanız bu bağlantı kullanarak bu başvuruyu yapabilir ve açık betaya katılma hakkı elde edebilirsiniz:

Orijinal StarCraft ve Brood War Genişleme Paketi Tamamen Ücretsiz!


YORUMLAR