Quantum Break Steam Versiyonu Çıktı!

Quantum Break Steam Versiyonu Çıktı!

Max Payne ve Alan Wake gibi başarılı oyun serileriyle yakından tanıdığımız Remedy Entertainment son hit aksiyon oyunu Quantum Break ile Steam üzerinde yerini aldı. Hatırlanacağı üzere Microsoft Studios tarafından yayınlanmış olan Quantum Break ilk başta Xbox One ve Windows 10 platformlarına özel olarak çıkış yapmıştı. Yani bu oyunu Windows 10 işletim sistemine sahip değilsek oynayamıyorduk. Yayınlanan yeni Quantum Break Steam versiyonu ise bize oyunu Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarlarımızda da oynayabilme imkanı veriyor.

Quantum Break'in yeni yayınlanan Steam versiyonu oldukça makul bir satış fiyatına da sahip. Oyun 59 TL'lik satış fiyatıyla Steam üzerinde oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Eğer Steam indirim kampanyalarını takip ediyorsanız bu oyunu 59 TL'den çok daha makul fiyatlarla satın almanız da mümkün. 

Quantum Break'i klasik TPS türündeki aksiyon oyunlarından farklı yapan şey ise sahip olduğu ilginç savaş sistemi. Oyunda zamanı bükebilen bir kahramanı yönetiyoruz ve düşmanlarımızla savaşırken zamanı geriye sararak dilediğimizde ilerleyebiliyoruz. Oyunun grafikleri de ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahip.

Bir televizyon dizisi tadında bir hikaye anlatımı sunan Quantum Break'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 2.7 GHz Intel Core i5 4460 veya AMD FX 6300 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260X ekran kartı

- DirectX 11

- 68 GB boş depolama alanı

2017'de Yeni Assassin's Creed veya Far Cry Oyunu Göremeyebiliriz

YORUMLAR