Quantum Break'in Yeni Bir Sinematik Videosu Yayınlandı

Quantum Break'in Yeni Bir Sinematik Videosu Yayınlandı

Max Payne serisi ve Alan Wake gibi oyunlarıyla tanıdığımız Remedy firması tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Microsoft'un üstlendiği aksiyon oyunu Quantum Break'in yeni bir kısa sinematik videosu yayınlandı.

"The Game Awards 2015" yani "Yılın Oyunu Ödülleri 2015" etkinliği kapsamında yayınlanan bu yeni videoya değinmeden önce, Quantum Break'i bilmeyenler için güncel bilgileri sizlerle paylaşalım. "Kuantum Kırılması" olarak Türkçeye çevirebileceğimiz bu oyunda, ABD'de bir üniversitede yapılan zaman yolculuğu deneyinde bazı işlerin ters gitmesi sonucunda gelişen olaylar konu alınıyor. Bu ilginç konusu ile diğer oyunlardan ayrılan Quantum Break, şimdiden birçok oyuncunun ilgisini çekmiş durumda.

Oyun aslında 2015 yılı için planlanmıştı fakat geçtiğimiz aylarda gelen erteleme haberi ile 5 Nisan 2016 tarihinde çıkış yapacağı belirtildi. Yalnızca Xbox One platformu için geliştirilen bu oyunun diğer bir avantajı ise 1080p yani Full HD çözünürlükte hazırlanmış olması. Bu çözünürlük oyundaki etkileyici grafikleri ve gerçekçi mekanları çok olumlu etkileyecektir. Sözü daha fazla uzatmadan, oyunun hikayesi hakkında bizlere güzel bilgiler veren o 1 dakikalık etkileyici video ile sizleri başbaşa bırakalım.

YORUMLAR