Q.U.B.E 2 için Yeni Bir Kısa Video Paylaşıldı

Q.U.B.E 2 için Yeni Bir Kısa Video Paylaşıldı

Görenlerin aklına ilk olarak küplerden oluştuğu için Minecraft'ı getirecek olan bulmaca macera oyunu Q.U.B.E 2'ye ait yeni bir kısa video paylaşıldı ve oyunun çıkış tarihi yaklaşık olarak açıklandı.

Oldukça farklı bir tasarıma ve konuya sahip olan Q.U.B.E 2, Toxic Games firması tarafından geliştiriliyor. First person yani birinci kişinin gözünden oynanan oyunun yayınlanan kısa videosu ile birlikte 2018'in başlarında çıkış yapacağı da açıklandı. Normalde oyunun bu yaz aylarında çıkış yapması bekleniyordu fakat bir gecikme yaşanmış oldu.

Toxic Games patronu Dan Da Rocha "QUBE 2 ile birlikte oyunculara daha fazla hikaye sunmak istiyoruz. Fakat bunu yaparken oyunculara verdiğimiz seçenekleri de aynı şekilde artırmaya çalışıyoruz. Oyunda karşılaşılan sorunlara ve bulmacalara oyuncuların tamamen kendilerine has yöntemler ile çözümler bulup ilerlemesi asıl hedefimiz." şeklinde açıklamalarda da bulundu. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen bu özgün oyunun yayınlanan yeni kısa videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.Last Day of June'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR