Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Ubisoft'un başarılı taktiksel online FPS oyunu olan Rainbow Six Siege için özel bir fırsat oyuncuları bekliyor. Rainbow Six Siege, bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

2015 yılında çıkış yapan Rainbow Six Siege, Steam üzerinde hatrı sayılır bir aktif oyuncu sayısına sahip. Ubisoft'un CS: GO'ya rakip olarak geliştirdiği oyun kaliteli grafikleri ilginç mekaniklerle birleştiriyor. Oyunda uzaktan kumandalı araçlarla düşmanlarınızın yerini tespit edebiliyor, kalkan kullanarak düşman ateşinden korunabiliyor ve takım arkadaşlarınıza siper olabiliyorsunuz. Rainbow Six Siege'in eğlenceli yapısı ve oyununun sürekli geliştirilerek yeni içerikler ile zenginleştirilmesi oyuna olan ilgiyi canlı tutuyor.

Eğer Rainbow Six Siege oynayan arkadaşlarınıza katılmak ya da oyuna yeniden başlamak istiyorsanız bu hafta sonu boyunca oyunu denemenizi ve oyun hakkında fikir sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz hafta sonu kampanyasına ek olarak oyunda yüzde 50 oranında güzel bir indirim de yapılacak. Rainbow Six Siege'e kalıcı olarak sahip olmak isterseniz avantajlı bir fiyat ile oyunu sayın alabilirsiniz.

Rainbow Six Siege'in ücretsiz ahfta sonu kampanyası yarın başlayacak ve 27 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Buna ek olarak oyun için 29 Ağustos tarihinde Operation Blood Orchid adlı ücretsiz genişleme paketi çıkış yapacak.

Steam'de GTA 5 ve Diğer Rockstar Oyunları İndirimde!

YORUMLAR