Rainbow Six Siege'de Büyük Bir Hata Ortaya Çıktı

Rainbow Six Siege'de Büyük Bir Hata Ortaya Çıktı

Rainbow Six Siege'de inanılmaz bir hata ortaya çıktı. Ortaya çıkan hata saldırı yapan oyunculara çok zorlu anlar yaşatıyor.

Ubisoft'un geliştirdiği Rainbow Six SiegeFPS türüne farklı bir bakış açısı getirdi. 3 yıldan fazladır aktif olan oyun kendine has özel bir oyuncu kitlesi yaratmayı başardı. Rainbow Six Siege, eğlenceli FPS deneyimi sunan bir yapım. Ancak, eğlenceli olduğu kadar da hatalarla boğuşan bir oyun. Oyun her güncellendiğinde ortaya garip hatalar çıkıyor.

Geçtiğimiz ay oyuna eklenen Operation Wild Bastion güncellemesiyle birlikte oyunda garip bir hata ortaya çıktı. Oyundaki hata saldırı pozisyonundaki oyuncuların işini bir hayli zorlaştırıyor. Hata; savunma pozisyonunda bulunan oyuncuların oyunun grafik ayarlarıyla oynamasıyla oluşuyor. Oyunun grafik ayarları değiştikten sonra saldırı pozisyonundaki oyuncuların ekran görüntüsü bozuluyor. Bu garip hatayla karşılaşan bir Youtube içerik üreticisi, bu anları video kaydına almayı ihmal etmemiş ve ortaya çok garip görüntüler çıkmış.

Reddit'te tartışma konusu haline gelen bu hatayla birçok R6 oyuncusunun karşı karşıya kaldığı söyleniyor. Oyuncuların bazıları bu hatayla karşılaşılması halinde oyun grafik ayarlarında ufak değişikliklerin yapılmasının hatayı düzelteceğini söylüyor.

Ubisoft, bu garip hatayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ancak, oyuncuların oyun deneyimini kötü etkileyen bu hatayı eminiz ki en kısa sürede düzelteceklerdir.