Rainbow Six Siege'deki Hediyenizi Almayı Unutmayın!

Rainbow Six Siege'deki Hediyenizi Almayı Unutmayın!

Ubisoft, yılbaşı dolayısıyla Rainbow Six Siege oyuncularına büyük bir jest yaptı. Yapılan etkinlikle birlikte belli bir tarihe kadar oyuna giriş yapan oyuncular bir adet Holiday Pack kazanıyor.

Eğer Rainbow Six Siege'e sahipseniz harika bir fırsat sizleri bekliyor. Oyuna giriş yapan tüm oyunculara rastgele bir DLC operatörü içeren Holiday Pack hediye ediliyor. Tüm operatörlere sahipseniz de üzülmenize hiç gerek yok. Oyundaki tüm operatörlere sahip olmanız halinde DLC operatör fiyatı olan 25.000 Renown bakiyenize ekleniyor. 

Operatör veya 25.000 Renown hediyesini kazanmak için oyuna 1 Ocak 2019 tarihine kadar giriş yapmanız gerekiyor. Eğer Rainbow Six Siege'e sahipseniz oyunu indirip hediyenizi almanızı tavsiye ederim. Oyunu şu anda oynamasanız bile ilerde tekrar oynamak istediğinizde size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Yılbaşı etkinliğiyle birlikte Rainbow Six Siege paketlerine büyük oranlarda indirim yapıldığını da hatırlatmak istiyorum. Oyunun başlangıç paketine %40, diğer paketlerine ise %70 oranında indirim yapıldı. Yine 1 Ocak 2019'a kadar sürecek olan bu indirimi de kaçırmamızı tavsiye ediyorum.