Rainbow Six Siege'in 4. Yıl Operatörleri Sızdırıldı

Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörleri Sızdırıldı

Ubisoft'un geliştirdiği FPS yapımı Rainbow Six Siege'in 4. yıl operatörleri sızdırılmış olabilir. Ortaya atılan bir görsel bütün R6 oyuncularının kafasını karıştırdı.

FPS türündeki Ubisoft yapımı Rainbow Six Siege, kendine has oyuncu kitlesiyle birlikte 3. yılını doldurmaya hazırlanıyor. Ünlü yapım çok yakında 4. yılına girecek.

3. yılın son sezonu olan Operation Wind Bastion güncelemesi geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Oyuna gelen yeni sezonla birlikte 2 operatör ve 1 harita daha havuza eklenmiş oldu. Operation Wind Bastion'un 3. yılın son sezonu olması sebebiyle gözler Ubisoft'a çevrildi. R6 oyuncuları çok yakında Ubisoft tarafından yayınlanacak olan 4. yıl yol haritasını bekliyor.

4. yıla çok az bir süre kala ortaya dikkat çeken bir görsel atıldı. Reddit'te paylaşılan görselde Rainbow Six Siege'in ana ekranı açık bir şekilde gözüküyor. Görselde oyuna ekleneceği düşünülen biri kadın biri de erkek olmak üzere 2 operatör yer alıyor. Operatörlerin önünde ise Avustralya bayrağı bulunuyor. Ortaya atılan görselin oyunun test aşamasından alındığı dile getiriliyor.

Sızdırılan görsele aşağıdan göz atabilirsiniz:

Rainbow Six Siege 4. Yıl Operatörleri