Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

2015 yılından bu yana zevkle oynanan ve tüm dünyada 30 milyonu aşkın oyuncuyu elinde barındıran Rainbow Six Siege ücretsiz oluyor. Bu haftasonuna özel olarak yapılan bu avantajdan yararlanmak için yazının sonundaki bağlantıdan oyunu indirmeniz yeterli. 

Bir süre önce şirketin Türkiye'ye özel olarak yayınladığı videoda, oyunun tamamen Türkçe metinlerle donatılacağı ifade edilmişti. Hiçbir oyununa Türkçe dil desteği koymayan Ubisoft'un böyle bir hamle yapması, pek çok oyuncuyu etkilemişti. Aynı zamanda 17-20 Mayıs tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak sunacağını açıklayan şirket, Türkiye'ye bir hayli önem gösterdiğini de kanıtlamış oldu.

Önümüzdeki dönemde oyunlarında daha fazla Türkçe içerik barındıracaklarını dile getiren Ubisoft, bu anlamda ilk hamlesini Rainbow Six Siege ile yapmış oldu. Ülkemizde sevilerek oynanan bu oyunun hem kısa süreliğine ücretsiz olması hem de Türkçe dil desteğinin gelmesi oyuncuları mutlu etmeyi başardı. Ayrıca bu haftasonuna özel olarak oyunun yüzde 50 indirimle satın alınabileceğini de belirtmek gerekiyor.

17-20 Mayıs tarihleri arasında indirilecek ücretsiz Rainbow Six Siege'de herhangi bir kısıtlama olmayacak. Oyun içerisindeki haritalar, operatörler ve silahlar tamamen ücretsiz olarak sunulacakken aynı zamanda modların tamamı da kullanıcılara paylaşılacak. Kısa süreliğine olmasına rağmen bu fırsattan yararlanmak ve Rainbow Six Siege'i ücretsiz oynamak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan oyunu indirebilirsiniz.

YORUMLAR