Rainbow Six: Siege'e Büyük Bir Güncelleme Geliyor

Rainbow Six: Siege'e Büyük Bir Güncelleme Geliyor

1 Aralık 2015 tarihinde çıkış yapmış olan ve birçok oyuncu tarafından hala beğenilerek oynanan Rainbow Six: Siege'i Ubisoft desteklemeye devam ediyor. Oyun için büyük boyutlu bir güncelleme yolda.

Rainbow Six: Siege'e gelecek olan güncellemenin PC platformunda Ultra HD ayarlar için 42GB boyutunda, yine PC platformunda fakat normal ayarlar için ise 26GB boyutunda olacağı açıklandı. Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında ise bu güncellemenin boyutu 15GB olacak. Y2S3.0 olarak kodlandırılmış olan bu güncelleme ile oyun arama süresinin kısaltılması, pingin azaltılması, yükleme sürelerinin kısaltılması, oynanış ve grafiklerde bir takım iyileştirmeler gibi geliştirmeler yapılmış olacak.

Ubisoft bu güncelleme detaylarının yanı sıra Rainbow Six: Siege'in 20 milyon kayıtlı oyuncu sayısına ulaştığını da açıkladı. Bu oyunculardan her gün 2.3 milyonunun oyuna giriş yaptığı da belirtildi. Yani oyunun piyasaya çıkışının üzerinden 2 yıl geçmiş olsa da yoğun şekilde oynanmaya devam edilmesi Ubisoft'u memnun etmiş görünüyor.

Rainbow Six: Siege'in Çıkış Videosu Yayınlandı

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR