Rainbox Six: Siege Ay Ortasına Kadar Sadece 15 Dolar

Rainbox Six: Siege Ay Ortasına Kadar Sadece 15 Dolar

En ünlü operasyon düzenleme oyun serilerinden biri olan Rainbow Six'in son oyunu Siege, büyük bir indirime girdi. Ancak acele etmekte yarar var çünkü bu indirim kısa sürecek.

Uzun bir süre önce çıkan Rainbow Six: Siege, ilk başta güzel başlasa da zaman geçtikçe oyuncu kaybetmeye başlamıştı. Yenilenen içeriklerle ve gelen güncellemelerle oyunun hızını kesmeyen Ubisoft, bu sefer oyuna başlamak isteyen oyuncular için çok iyi bir fırsat sunuyor.

Ubisoft'un açıkladığına göre bugünden itibaren 16 Haziran'a kadar Rainbow Six: Siege Starter Edition'a 15 dolara sahip olabilirsiniz; bu da Türk parasıyla 45 lira kadar ediyor. Tabii ki bu pakette oyunun tüm içerikleri açık olmayacak.

Tüm haritalar ve oyun bölümleri bu paket içerisine dahil, fakat operatör, yani karakter açmak isterseniz o zaman paketin dışına çıkmak zorunda kalıyorsunuz. Normalde 500 ve 2000 renown arasında değişen bu operatörler, Starter Edition sahipleri için 12.500 renown olarak ayarlandı. Yani operatör açmak dışında silahlar ve DLC'ler dahil her şeye sahipsiniz, fakat operatör açmak uzun bir süre oyunu oynayıp puan toplamanız gerekiyor.

Eğer ki tüm operatörleri parayla açmak isterseniz, o zaman 35 dolar vermeniz gerekiyor. Kampanya 16 Haziran'a kadar geçerli, bu tarihe kadar paketi alan oyuncuları paketi kampanya bittikten sonra da aktif olarak kalacak.

Sony Playstation En Çok Satan 20 Oyununun Listesini Yayınladı

7 Milyon Oyuncuya Ulaşan Overwatch'ta Seviye Rekorları Kırılıyor

Playstation ve Xbox'a Çıkan İlk Türk Oyunu Bard's Gold'un Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR