Rayman Origins Ücretsiz Oluyor!

Rayman Origins Ücretsiz Oluyor!

Ubisoft, E3 2016 sırasında düzenlendiği konferansta 30. yılı şerefine her ay ücretsiz oyun vereceğini açıklamıştı. Bu ayın oyunu ise belli oldu. Önümüzdeki haftadan itibaren Rayman Origins ücretsiz olarak PC kullanıcılarına sunulacak.

Ücretsiz oyun dağıtmaya geçtiğimiz ay başlayan Ubisoft, ilk oyun olarak efsane seri Splinter Cell'in ilk oyununu seçmişti. Ağustos ayı için beklentileri düşüren bu açıklamanın ardından, platform oyunlarını sevenleri bir hayli sevindirecek bir haber geldi. Ubisoft, resmi olarak yaptığı açıklamayla ağustos ayı boyunca Rayman Origins'in ücretsiz olarak PC kullanıcıları tarafından indirilebileceğini söyledi.

15 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sürülen Rayman Origins, ilk oyunlarıyla bir efsaneye dönüşmeye başaran Rayman serisine yeniden hayat vermişti. Gerçek bir platform oyununu, Rayman'in kendisine has zorlu ve eğlenceli dünyasıyla birleştiren yapım, hem seriyi sevenler hem de diğer oyuncular tarafından çok beğenilmişti. Halihazırda Steam üzerinde 22 liraya satılan oyunun, 17 Ağustos Çarşamba günü ücretsiz olarak indirilmeye başlanacağı da açıklandı.

Rayman Origins'i ücretsiz olarak indirmek için ise bir Uplay hesabı edinmeniz ve günü geldiğinde Uplay üzerinden Rayman sayfasına ulaşmanız ve oyunu ücretsiz olarak hesabına eklemeniz gerekiyor.

Ubisoft, Splinter Cell'in Ücretsiz Olacağı Tarihi Açıkladı

Ubisoft, The Division'ın Filmini Çekiyor!

Ubisoft'un Yeni Oyunu Just Sing Yakında Geliyor!

YORUMLAR