Razer, BlackWidow Chroma'nın Yeni Versiyonunu Tanıttı

Razer, BlackWidow Chroma'nın Yeni Versiyonunu Tanıttı

Razer hali hazırda satışta olan BlackWidow Chroma V2 oyuncu klavyesini biraz daha geliştirerek turnuvalara katılan oyunculara yönelik hale getirdi. BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 olarak adlandırılan bu yeni klavye resmi olarak tanıtıldı.

E-spor sektörünün genişlemesiyle birlikte oyuncu ekipmanları üreten firmalar da çalışmalarını hızlandırdı. BlackWidow Chroma V2 klavyesinin e-spor veya turnuva versiyonu diyebileceğimiz bu sürümünde, Razer da önemli geliştirmeler yapmış. Bu geliştirmelerden ilk dikkat çekeni ITT (Instant Trigger Technology) olarak adlandırılan bir teknoloji. Bu da klavyede basılan tuşların çok hızlı tepki veriyor olması anlamına geliyor. Hatta Razer bu konuda bu klavyenin dünyada ilk sırada yer aldığını söylüyor. 

Klavyenin tuşlarını oyuncular yeşil, turuncu veya sarı renkli olarak satın almadan önce seçebiliyorlar. Ayrıca bu tuşlar 80 milyon kez basma ömrüne sahip. Razer'ın RGB aydınlatma sistemi yine bu klavyede de bulunuyor ve bu sayede 16.8 milyon adet farklı renk ile oyuncular klavyelerini istedikleri gibi aydınlatabiliyorlar. Klavyenin turnuva versiyonuna özel olan bir özellik ise bilek dayama kısmı. Bu yumuşak silikonlu kısım istenirse klavyeden ayrılabiliyor. 

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2'nin Amerika fiyatı 139.99$, Avrupa fiyatı ise 149.99€ olarak belirlenmiş. Razerzone.com üzerinde alınabilir olan bu turnuva klavyesinin teslimatlarına bu ay sonunda başlanacak. Klavyenin temel özelliklerini son kez özetlemek gerekirse:

- 50g basma kuvveti gerektiren Yeşil Razer Mechanical Switches (Razer Mekanik Tuşları)

- 45g basma kuvveti gerektiren Sarı ve Yeşil Razer Mekanik Tuşları

- 80 milyon basma ömrüne sahip klavye tuşları

- Çıkarılabilir USB bağlantı kablosu

- Razer Chroma aydınlatma sistemi

- Ergonomik ve kolay sökülüp takılabilen bilek dayama kısmı

- Instant Trigger Teknolojisi

Razer’dan, Oyuncular İçin Akıllı Telefon Hamlesi!

YORUMLAR