Razer Blade'in 4K Ekranlı Versiyonu Satışa Sunuldu

Razer Blade'in 4K Ekranlı Versiyonu Satışa Sunuldu

Razer'ın Blade adlı oyun dizüstü bilgisayarı uzun süredir piyasadaydı. Fakat Razer'ın önceki açıklamalarından bildiğimiz üzere 4K çözünürlüklü dokunmatik bir ekrana sahip versiyonu da yoldaydı. Bu versiyon bugün itibarıyla satışa sunuldu. 

Razer'ın Amerika internet sitesi üzerinde Razer Blade sayfasına girildiği zaman 14 inç'lik 4K çözünürlüklü UHD dokunmatik ekranlı versiyon artık standart versiyon olarak görünüyor. Tabii ki bu 4K ekranlı versiyonu pahalı veya gereksiz bulan kullanıcılar eski Full HD ekranlı versiyonu da satın alabiliyorlar. 4K ekranlı Razer Blade'lerde 512GB'lık PCIe M.2 SSD'ye sahip olan versiyon 2399$, 1TB'lık SSD'ye sahip olan versiyon ise 2799$ olarak fiyatlandırılmış. 

Fakat an itibarıyla Razer'ın resmi satış mağazası olan Razerzone.com üzerinde bu yeni 4K çözünürlüklü Razer Blade'leri göremiyoruz. 4K çözünürlüklü dokunmatik ekran dışında ise gözle görülür bir değişiklik bulunmayan bu yeni versiyonun tüm detaylı teknik özellikleri de aşağıdaki görüntüden görülebilir. 

Razer, Chroma LED'lerinden Oluşan Donanım Geliştirme Kitini Tanıttı 

Razer’dan, Oyuncular İçin Akıllı Telefon Hamlesi! 

YORUMLAR