Razer Dijital Oyun Mağazası Açtı

Razer Gamestore

Piyasaya sürdüğü kaliteli oyuncu donanımlarıyla tanınan Razer, bugün yaptığı resmi açıklamayla dijital oyun mağazası Razer Game Store’u tanıttı.

2005 yılında Singapur’da Min-Liang Tan tarafından kurulan üst seviyeli oyuncu donanımları üreticisi Razer, ilk günlerinden sonra dünyanın en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olmayı başarmıştı. Çıkardığı ürünlerle milyonlara ulaşan Razer, sunduğu hizmetlerle kullanıcılarını memnun etmekten geri kalmamıştı.

Razer, bugün yaptığı resmi açıklamayla birlikte oyun satışına başladığını duyurdu. Razer Game Store adı altında hizmet verecek olan yeni mağazasını dünyanın pek çok yeri için aktif hale getiren şirket, ilk gün için önemli indirimler yaptı. Far Cry 5, Ni Nu Kuni II ve Assassin’s Creed: Origins gibi pek çok oyunda ciddi indirimlerle oyuncuların karşısına çıkan Razer, yeni mağazasından alışveriş yapanların zSilver kazanacaklarını ve kazandıkları zSilver’lar ile birlikte donanım alışverişlerinde çeşitli indirimler kazanma şansı yakalayacaklarını söyledi.

Ubisoft, Bethesda, Bandai Namco, Deep Silver, Rockstar ve daha birçok markanın ürünlerinin yer alacağı mağazada, her hafta dört oyunun indirime gireceği ve bu oyunların diğer mağazalardan çok daha ucuza satın alınabileceği kaydedildi. Açılışa özel olarak oyuncuların, “Far Cry 5”, “Assassin Creed: Origins”, “Ni No Kuni II: Revenant Kingdom” ve “Wolfenstein II: The New Colossus” oyunlarına özel avantajlar ile sahip olabilecekleri belirtilirken, ismi geçen oyunları alanların, % 50'ye varan indirimin yanı sıra 15 dolar değerinde kupon, iki kat zSilver ödülü ve RazerStore’dan alışveriş için ayrıca 10 dolar değerinde ekstra indirim şansına sahip olabilecekleri açıklananlar arasında yer aldı.

Bugünden itibaren gamestore.razer.com adresi üzerinden erişilebilecek Razer Game Store hakkında açıklama yapan Razer'ın kurucu ortağı ve CEO'su Min-Liang TanOyuncular olarak, iyi fiyatla satın almanın önemini biliyoruz ve Razer Game Store bunu herkese sunuyor olacak. Yüksek performanslı çevre birimlerimiz, dizüstü bilgisayarlarımız ve yazılımlarımızla oyuncuları memnun ettik. Şimdi de bu özel tutkularını besleyen içeriğin kendisini onlara sunacağız.” dedi.

YORUMLAR