Razer Phone 2'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Razer Phone2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu 1

Oyun telefonu denilince akla gelen ilk üreticilerden birisi olan Razer’ın, bir süredir yeni Razer modeli üzerinde çalıştığına dair çeşitli sızıntılar geliyordu. Telefonun tasarım detayları da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir sızıntı görseliyle netleşmiş ve önceki tasarımla neredeyse birebir aynı tasarımın benimsendiği görülmüştü.

Sızdırılan o görselde telefonun ekranında 10 Ekim yazıyor olması üzerine, Razer 2’nin 10 Ekim’de tanıtılabileceği yorumları yapılmıştı. Ancak yine de yeni cihazın tam olarak ne zaman tanıtılacağından kimse emin değildi. Nihayet beklenen açıklama bugün Razer tarafından yapıldı ve yeni bir cihazın 10 Ekim’de tanıtılacağı resmi olarak duyuruldu.

Razer, FLAGSHIP // GAMING yazılı ve 10 Ekim tarihinde yapılacak etkinliği duyuran basın davetiyelerini bugün dağıtmaya başladı. Aslında davetiyelerde tam olarak Razer 2 ifadesi geçmiyor, bu nedenle 10 Ekim’de kesin olarak Razer 2 tanıtılacak denilemez. Fakat yine de 10 Ekim’de tanıtılacak olan yeni cihazın Razer 2 olması çok yüksek bir ihtimal olarak görülüyor.

Razer Phone2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu 2

Tasarım açısından pek bir farklılık sunmayacak olan Razer 2’nin, donanım ve yazılım açısından bazı yeniliklerle gelmesi bekleniyor. İlk Razer modelinin amiral gemisi seviyesinde bir telefon olduğu göz önüne alındığında, Razer 2’nin üst seviye bir telefon olması ve gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden alması beklenebilir. Yeni cihazın ekran özellikleri henüz tam bilinmese de ekranın aynı ilk Razer modelinde olduğu gibi 120 Hz yenileme hızına sahip olacağı söyleniyor. Yine ilk modelde olduğu gibi 8 GB RAM ve çift arka kamera gibi özelliklerin benzerlerinin Razer 2’de yer alabileceği belirtiliyor.

YORUMLAR