Razer Phone 2'nin Tasarımı Hayal Kırıklığı Yaratabilir

Geçtiğimiz ay içerisinde Razer Phone 2 üzerinde çalıştıklarını doğrulayan ve yine oyunculara yönelik bir cihaz geliştirmek istediklerini söyleyen Razer'ın yeni cihazından ilk görsel sızdırıldı. Razer Phone 2'nin eski tasarımla geleceği gözlemleniyor.

Yabancı bir kaynak tarafından ortaya atılan Razer Phone 2 görselinin yeni cihazı yansıttığı ifade edildi. Kalın çerçeveli ve köşeli yeni cihazın, Razer Phone'u anımsattığını söyleyebiliriz. Ufak tefek farklılıkların bulunduğu Razer Phone 2'deki en büyük yenilik yazılım tarafından yaşanmış gibi gözüküyor.

İlk telefonla aynı ekran boyutuna sahip olacağı düşünülen Razer Phone 2'nin kilit ekranındaki yazı tiplerine ve simgelere ek olarak güncellenmiş bir Android sürümüne sahip olduğu gözlemleniyor. Ayrıca telefon ekranında yer alan "10 Ekim" tarihinin de yeni cihazın tanıtım tarihi olabileceği düşünülüyor. Geçtiğimiz yıl ilk modelini Kasım'da sunan Razer'in bu tarihte yeni cihazını sunması muhtemel.

Ayrıca daha önceden gelen sızıntılar doğrultusunda Razer Phone 2'nin LED ekrana ve Snapdragon 845 yonga setine sahip olabileceğini söyleyebiliriz. LED ekran sayesinde daha başarılı bir görüntü sunmayı hedefleyen Razer'ın neler yaptığını lansman günü göreceğiz. Peki ya siz yeni Razer Phone 2'den neler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!