Razer Phone 2 Onaylandı, PC Oyunlarını Mobilde Oynayabileceksiniz

Geçtiğimiz yıl Razer Phone isimli telefonunu duyuran Razer, mobil pazarda da trende yol açtı ve pek çok şirketin oyuncu telefonu yapmasına neden oldu. Şimdi de şirket tarafından gelen açıklamada Razer Phone 2 doğrulandı. Razer'ın yeni oyuncu telefonu bomba yeniliklerle geliyor.

2017 itibarıyla mobil pazara giriş yapan ve 8GB RAM ile herkesi şaşkına çeviren Razer Phone, devam telefonunda ise yine üst düzey donanımlarla gelecek. Qualcomm Snapdragon 845 yonga setinden gücünü alacağı düşünülen Razer Phone 2'nin ekran çerçevelerinin daha ince olacağı öngörülüyor.

İlk telefonunu Kasım ayında piyasaya süren şirketin yeni telefonu hakkında çok net bir bilgi bulunmadığını belirtmek gerekiyor. Yalnızca bilgisayar yazılımlarının Razer Phone 2'de kullanılabileceğini ifade eden Razer, böylelikle bilgisayar pazarından mobil pazara hizmet sunmuş olacak. Bunun tam olarak ne anlama geldiği belli olmamasına rağmen pek çok kişiye göre Windows oyunları Android pazarında oynanabilecek.

Razer Phone'dan istediği rakamları alan ve mobil pazara güzel bir başlangıç yapan Razer'in ikinci telefonunu daha fazla pazara sunacağını da söyleyebiliriz. Bu anlamda kendine güvenen şirketin, Razer Phone 2 ile birçok yenilik yapacağını şimdiden dile getirmek mümkün. Peki ya siz Razer Phone 2'den neler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!

YORUMLAR