Razer, Siyah ve Yeşilin Dışında Artık Yeni Renkler de Kullanacak

Razer, Siyah ve Yeşilin Dışında Artık Yeni Renkler de Kullanacak

Oyuncu donanımları üreticisi Razer denilince akla ilk olarak yeşil ve siyah renkleri geliyor. Çünkü firma uzun yıllardır tüm ekipmanlarını bu renklerle tasarlayarak üretiyor. Fakat artık bu durum değişiyor. Razer'ın son aldığı karara göre beyaz ve grinin biraz koyusu olan gunmetal renklerinde de oyuncu donanımları üretilecek.

Beyaz renkli ekipmanlar Razer tarafından "Mercury Edition" olarak adlandırılırken koyu metalik gri olanlar da "Gunmetal Edition" olarak adlandırılmış. Aslına bakarsanız gunmetal renkli bir tasarımı ilk olarak Razer'ın 13.3 inç'lik Blade Stealth adlı dizüstü bilgisayarında görmüştük.

Bu yeni renklerin alınabilir olduğu Razer ürünleri şunlar: Razer BlackWidow X Chroma klavyesi, Razer Lancehead TE faresi, Razer Kraken 7.1 V2 kulaklığı and Razer Invicta fare altlığı. Yani yeni renkleri kullanarak kendi oyun donanım setinizi oluşturmanız mümkün. Aşağıdaki görselde de bu  yeni renklerde örnek oyun ekipmanları setleri gösterilmiş.

Bu yeni renklerin Razer tarafından ekstra bir fiyat ile ücretlendirilmiyor olması da oldukça güzel bir durum. Yukarıda saydığımız oyuncu donanımlarının tümü bu yeni renkler ile Razerzone üzerinden alınabilir durumda.

Razer, Chroma LED'lerinden Oluşan Donanım Geliştirme Kitini Tanıttı

Razer’dan, Oyuncular İçin Akıllı Telefon Hamlesi!

YORUMLAR