Razer Telefon Teknik Özellikleri Sızdı, Oyun Canavarı Geliyor!

Razer’ın eğlence odaklı Android akıllı telefonu 1 Kasım günü resmi olarak tanıtılacak. Lansmana sayılı saatler kala sır gibi saklanan telefonun teknik özellikleri ortaya çıktı.

PC ve konsollar için üst düzey kalitede ekipmanlar çıkartan Razer’ın akıllı telefon pazarında da şansını deneyeceği haberini sizlerle paylaşmıştık. Şirketin multimedya odaklı olacağını söylediği Android akıllı telefonunun ufak bir bölümünü Tom Moss’un cebinde görmüştük. Cihazın donanımı hakkında bilgi sahibi değildik. Bugün bir operatörün web sitesinde listelendi. Dikkatli bir Reddit kullanıcısının yakaladığı sayfada Razer’ın yeni bombasının teknik detayları açıkça listeleniyor.

Razer Telefon Teknik Özellikleri:

1 Kasım günü canlı olarak göreceğimiz Razer akıllı telefon, 3G UK web sitesinde görüntülendiği şekilde çıkarsa oyun canavarı bir telefon bizleri bekliyor diyebiliriz. 5.72 inç - 120 Hz yenileme hızı ve Geniş Renk Gamı - IGZO ekran, Dolby ATMOS ses, çift ön hoparlör ve amfi (THX tarafından onaylanmış), otomatik odaklama ve LED flaşlı (12MP, f/1.75 diyafram aralığı ve 13MP, f/2.6 zoom kamera) çift kamera, Qualcomm Hızlı Şarj 4+ teknolojisini destekleyen 4000 mAh batarya, 8GB bellek ve 4G Super-Voice (kapsama alanı zayıf yerlerde arama yapma ve mesaj göndermeye yardımcı bir teknoloji) özellikleriyle şimdiden bizi bizden alan telefonun tanıtılacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

YORUMLAR