Razer Wolverine Ultimate Kontrolörü Duyuruldu

Razer Wolverine Ultimate Kontrolörü Duyuruldu

Microsoft'un çıkardığı Xbox Elite kontrolörü biraz olsun profesyonel oyuncuların aklını çelse de Razer bütün eğlenceyi Microsoft'a kaptırmadan Wolverine Ultimate Xbox isimli kontrolörü ile tekrar sahneye çıktı. 

PC'ler üzerinden çalışmasının yanı sıra konsollar için de destek sunan Razer Wolverine Ultimate, birçok başka özelliğinin yanı sıra Razer markasıyla özdeşleşen Chroma RBG ışıklandırmalardan da vazgeçmemiş ve 16.8 milyon farklı renk seçeneğinin seçilebildiği renk paletini de içinde barındırmayı başarmış. 

Çıkarılamaz D-Pad'lere sahip olsa da yerleri değiştirebilir altı farklı trigger tuşuna sahip olmasıyla ön plana çıkan Razer Wolverine Ultimate Xbox, farklı boylarda ve uzunluklarda thumb stick seçenekleriyle sunmasıyla da beğenildi. Razer tarafından belirlenen Hair-Trigger Mode ve Trigger-Stop gibi farklı seçeneklerle oynadığınız oyuna göre tuşların tepki vermesini sağlayabildiğiniz kontrolör, ergonomik yapısıyla da tam puan almayı başardı. 

Resmi internet sitesinde de cihazın kablosuz olarak kullanılıp kullanılmayacağına dair bilgi yer almazken, oldukça beğenilen bu kolun 159,99 dolar yani günümüz dolar kuruyla yaklaşık olarak 550TL fiyat etiketiyle satılacağı da belirtildi. 

Razer, Siyah ve Yeşilin Dışında Artık Yeni Renkler de Kullanacak

Razer, Chroma LED'lerinden Oluşan Donanım Geliştirme Kitini Tanıttı

Razer, BlackWidow Chroma'nın Yeni Versiyonunu Tanıttı

YORUMLAR