Razer'ın Yeni Blade Modeli Batarya Dostu

Razer'ın Yeni Blade Modeli Batarya Dostu

Geçen yıl piyasaya çıkan Razer Blade'i alt etmek hiç de kolay değildi. Son derece özgün tasarımı ve özellikleriyle bir numaraydı adeta. Ancak Blade’i yine bir Blade alt edebilirdi. Blade'in geri dönüşü muhteşem oldu.Blade 2014 yılında özelliklerinden çok bahsedilen bir oyun dizüstü bilgisayarı olarak çoğumuzun yüreğini kaldırmıştı. Ancak fiyatı biraz pahalıydı. Razer 2015 yılında 14 inçlik 3,200 x 1,800 çözünürlükte dokunmatik ekranlı yeni bir donanım sürümüyle yeniden karşımızda. Dış cephesi tamamen IGZO (Indiyum Galyum Çinko Oksit) kaplı olan bu yeni model yine Nvidia'nın GeForce 970 GPU'su ise akıllara zarar bir oyun performansı sergiliyor.

 

16 GB RAM desteği, 512 GB SSD dahili depolama özelliği yeni Blade’in en iyi özellikleri değil. 70Wh Li-on polimer batarya kullanan yeni Razer, dokunmatik ekranının özellikleri sayesinde pil ömrünü uzun süre koruyabiliyor ve aşırı güçte bile fazla pil tüketmiyor. 

Kendinize hayran biriyseniz bu sevgililer gününde kendinizi ne kadar sevdiğinizi, yine kendinize ispat etmek için 2.199 dolara kıyıp bir adet edinmenizi önerebiliriz. 

Razer Dünyanın En Güçlü Ultrabook'unu Üretti!

Bir Sanal Gerçeklik Gözlüğü de Razer'dan

Razer, İlk Ses Sistemini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

YORUMLAR