Realme, Dünyanın İlk 64MP Dörtlü Kamerasını Tanıtacak

Realme, 8 Ağustos'ta Hindistan'ın başkenti New Delhi'de düzenleyeceği etkinlikte dünyanın ilk 64MP çözünürlüklü dörtlü kamerasını tanıtacak.

Realme'den 64MP Çözünürlüklü Dörtlü Kamera Geliyor

Realme resmi Twitter hesabı üzerinden attığı twette "Dünyanın ilk akıllı telefon kamera teknolojisine tanık olmaya hazır olun. Bizi izlemeye devam edin #LeapToQuadCamera ve bir akıllı telefonda dünyanın ilk 64MP dört kamera teknolojisini ortaya koyuyoruz." dedi ve bir görsel yayınladı.

Yayınlanan görselde dört adet kamera sensörü yer almakta. Realme India CEO'su Madhav Sheth, geçtiğimiz günlerde 64MP kamera ile çekilen bir fotoğraf yayınlamıştı. Gelen sızıntılara göre Realme'nin dünyanın ilk 64MP dörtlü kamerasına sahip akıllı telefonun adı Realme X Pro olacak.

Realme'nin 64MP dörtlü kamera teknolojisine sahip olan akıllı telefonun Snapdragon 730 veya Snapdragon 855 yonga seti ile geleceği söylenmekte. Realme, 8 Ağustos'ta sadece yeni kamera teknolojisini duyuracak.

Yeni kamera teknolojisine sahip olan akıllı telefonun ise gelecek haftalarda düzenlenecek olan lansman ile tanıtılması beklenmekte. Realme'nin yeni kamera teknolojisi hakkında gelişmeler oldukça sizleri bilgilendireceğiz. Takipte kalın!

Sizler Realme'nin dünyanın ilk 64MP çözünürlüklü dörtlü kamera teknolojisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!