Realme Watch Videosu Paylaşıldı, Yakında Geliyor!

Realme Watch videosu paylaşıldı. Yakında geliyor!

Realme, tüm pazarları ele geçirmekte kararlı görünüyor. Kurulmasından iki yıl sonra 35 milyon kullanıcıya ulaşmayı başaran şirket, sadece akıllı telefon pazarında değil akıllı bileklik, kulaklık, Akıllı TV pazarında da yer edinmeye çalışıyor. Çinli firma, çok yakında ilk akıllı saatini tanıtacak. Realme Watch akıllı saatin yakında piyasaya sürüleceğini gösteren yeni bir video paylaşıldı.

Realme Watch Geliyor!

Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarında da etkili isimlerden Realme, yakında yeni AIoT (Nesnelerin Yapay Zekası) ürünlerinin tanıtılacağını müjdeleyen kısa bir video paylaştı. 7 saniyelik videoda Realme Watch gösteriliyor ancak daha önce CEO’nun bileğinde gördüğümüz gibi gizemli bir şekilde; detayları göremiyoruz.

Realme Watch Özellikleri

Realme Watch’un 1.4 inç kare formunda kavisli bir ekrana sahip olması bekleniyor. IP68 su ve toza dayanıklı sertifikası taşıyacak saat, kalp atış hızı takibi, pedometre, uyku takibi başta olmak üzere akıllı saatlerde genellikle ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahip olacak. Saatte dahili GPS bağlantısının olmayacağı söylentileri var. Bu, yürüyüş, koşu veya başka bir spor yapılırken mesafe takibi için saatin akıllı telefona ihtiyaç duyacağı anlamına geliyor.

 

YORUMLAR