Realme Watch’a Büyük İlgi! Satışlar Hızlı Başladı

Geçtiğimiz hafta tanıtılan Realme Watch, Hindistan’da satışa çıkarıldıktan sonra 2 dakika içerisinde 15 bin'den fazla sattı.

Realme Watch Satışları

Geçtiğimiz hafta tanıtılan Realme Watch’un satışları oldukça hızlı başladı. Realme’nin yeni akıllı saati, Hindistan’da satışa çıkarıldıktan sonra 2 dakika içerisinde 15 bin'den fazla sattı.

Realme Watch, 2 Dakikada 15 Bin'den Fazla Sattı!

Hindistan’da INR3,999 (yaklaşık 359 TL) fiyat etiketiyle satılan Realme Watch’a, şirketin resmi sitesi ve Flipkart üzerinden ulaşılabiliyor. Akıllı saat, 9 Haziran’da yerel saatle gün ortasında ikinci kez satışa sunulacak.

12 saat dilimi ile gelen Realme Watch’da 1.4 inç’lik dokunmatik bir ekran bulunuyor. Akıllı saat, 24x7 kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve SpO2 takip özellikleriyle kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor.

Realme Watch, suya ve toza dayanıklılık özelliği ile IP68 sertifikalı olarak geliyor. Akıllı saatte, gelen çağrıları, SMS'leri ve diğer uygulamalardan gelen bildirimleri size bildiren 'Akıllı Bildirimler' adlı bir özellik de bulunuyor.

160 mAh seviyesinde bir batarya ile gelen Realme Watch, ışıkları açık haldeyken bile 9 güne kadar şarj ihtiyacı olmadan kullanılabiliyor.

Realme Watch’un tüm özelliklerine ve çok daha fazlasına şuradan göz atabilirsiniz.

YORUMLAR