Realme X ve Realme 5 Pro için Android 10 Müjdesi Geldi

Realme'nin yeni akıllı telefonları Android 10 güncellemesi almaya başladı. Gelin hep beraber hangi Realme cihazlar güncelleme alacak yakından bakalım.

Realme X ve Realme 5 Pro için Android 10 Müjdesi Geldi

Realme'nin yeni akıllı telefonları Android 10 güncellemesi almaya başladı. Gelin hep beraber hangi Realme cihazları yeni Android güncellemesini alacak yakından bakalım.

Realme X ve Realme 5 Pro, Android 10 Güncellemesi Alıyor!

Realme verdiği sözün arkasında durdu ve güncellemeleri cihazlara göndermeye başladı. Realme X ve Realme 5 Pro, Hindistan'da Android 10 güncellemesi almaya başladı. Güncelleme paketi Realme X için RMX1901EX_11_C.01 ve Realme 5 Pro için de RMX1971_EX_11_C.01 olarak adlandırılmakta. Güncellemenin boyutunun 3.51 GB olduğu açıklandı.

Realme X ve Realme 5 Pro, Android 10 Güncellemesi Alıyor!

Güncellemenin ülkemizdeki cihazlara ne zaman sunulacağı bilinmezliğini korumakta. Tahminlerimize göre gelecek aylarda güncelleme ülkemizdeki kullanılara da gönderilmeye başlanılacak. Daha önce yayınlanan bir zaman çizelgesine göre, Realme X2 ve Realme X2 Pro da çok yakında Android 10 güncellemesine kavuşacak. Her iki cihaz da beta güncellemesi aldı. Şirketin stabil sürümü çok kısa süre içerisinde cihazlara sunması bekleniyor.

Hemen aşağıda yer alan videodan Realme 5 Pro'nun teknik özelliklerini ve tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR