Realme X50 Pro 5G, Çılgın Şarj Teknolojisi İle Gelecek

Realme, 24 Şubat’ta sadece online düzenlenecek etkinlikte üst seviye telefonu X50 Pro 5G’yi tanıtacak. Cihazın öne çıkan özellikleri şimdiden gelmeye başladı.

Realme X50 Pro 5G, şirketin 2020 amiral gemisi akıllı telefonu olacak. Çinli üretici yeni telefonunu Barcelona Mobil Dünya Kongresi (MWC) etkinliğinde tanıtacaktı ancak MWC, corona virüsü nedeniyle iptal edildi ancak 24 Şubat’ta cihaz resmi olarak duyurulacak. Tanıtım gününe çok az kala cihazın teknik detayları paylaşıldı.

Realme Europe, Twitter üzerinden Realme X50 Pro’nun 65W SuperDart şarj teknolojisini destekleyeceğini söyledi. Hatırlanacağı üzere Realme X20 Pro’nun da 65W şarj ile geleceği söylenmişti ancak 50W şarj desteğiyle tanıtılmıştı. Bu, çılgın hızda şarj bir ilk olacak. Realme ayrıca X50 Pro 5G’nin Snapdragon 865 işlemci ile geleceğini (çift mod 5G NSA ve SA desteğiyle) doğruladı. Paylaşılan görselde telefonun sol üst köşesinde çift selfie kamera taşıyan çift delik çentik olduğunu görüyoruz.

Realme X50 Pro 5G, 12GB RAM ve 256GB depolama alanı ile gelecek ve Realme’nin yeni arayüzüyle özelleştirilen Android 10 işletim sistemi üzerinde çalışacak.

YORUMLAR