Red Bull Mind Gamers Zekanızın Sınırlarını Zorlayacak

Red Bull Mind Gamers Zekanızın Sınırlarını Zorlayacak

Red Bull’un yeni konsepti Mind Gamers ile birbirinden eğlenceli ve zor oyunlar oynayın, Red Bull Mind Gamers Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanın.

Red Bull, bu sene ilk defa düzenlenecek olan Red Bull Mind Gamers’i duyurdu. İsminden de anlaşılabileceği gibi son derece zorlu zeka oyunlarının bir arada bulunduğu konsept, zeka oyunlarındaki başarısını kanıtlayan 4 kişiye Red Bull Mind Gamers Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı tanıyacak.

31 Ekim tarihinde başlayacak olan seçmeler, Aralık ayının ortasına kadar sürecek. İsteyen oyuncular, bu süreçte Mind Gamers’ın resmi web sitesi olan www.redbullmindgamers.com üzerinden yarışmaya katılabilir veya sitede bulunan oyunlarla zekalarını sınayabilirler.

Türkiye elemelerine katılan ve başarılı olan oyuncular, Dünya Şampiyonası’nda kendilerini devasa bir küpün içerisinde bulacaklar. Yarışmacılar, küpün içerisinden çıkabilmek için algılarını ve zekalarını kullanacaklar. Küpün içerisinden en kısa sürede kurtulmayı başaran takım, Boston'a 3 günlük seyahat ve MITGame Lab'de bulmaca tasarım seansına katılma hakkı kazanacak.

YORUMLAR