Red Dead Redemption 2 Çıkış Videosu Yayınlandı!

Red Dead Redemption 2 çıkış videosu

Son günlerin en çok beklenen oyunlarının başında gelen Red Dead Redemption 2 için yeni bir video daha yayınlandı. Yakın zaman sonra piyasaya çıkacak olan oyun için çıkış videosu yayınlayan Rockstar Games, oyunun en güzel yerlerine dikkat çekti.

Grand Theft Auto serisiyle oyun dünyasının altını üstüne getiren Rockstar Games, GTA 5’ten sonra uzun süredir dört gözle beklenen Red Dead serisinin yeni oyunu üzerinde çalışmaya başlamıştı. Yaklaşık bir sene önce yeni oyununun Red Dead Redemption 2 olacağını duyuran oyun stüdyosu, yayınladığı videolarla herkesi mest etmeyi başarmıştı.

İlk aşamada PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan oyunun toplamda 100GB’ın üzerinde depolama alanı istediği açıklanan bilgiler arasında kendine yer bulurken, açık dünya oynanışa sahip olan yapımın, içeriğinin de o oranda dolu olacağı belirtilmişti. Vahşi Batı’da bir çeteyi yönettiğimiz oyunda, akıllara gelmeyecek detayların bulunacağını belirten Rockstar Games, bugün yayınladığı yeni videoyla bu içeriklerden bazılarını gösterdi.

Şimdilik sadece tek kişi olarak oynanacak, kasım ayındaysa Red Dead Online ile çok oyunculu tarafını aktif hale getirecek oyun için yayınlanan çıkış videosunu ise hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.