Red Dead Redemption 2 İndirmeye Açıldı

Red Dead Redemption 2 İndirmeye Açıldı

Çok yakında çıkış yapacak olan Red Dead Redemption 2, oyunu ön sipariş veren kullanıcılara indirmeye açıldı. Oyunun ön indirmeye açılmasıyla birlikte dosya boyutu söylentileri de son bulmuş oldu.

GTA 5'in büyük başarısından sonra Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 için uzun yıllar sürecek olan büyük bir çalışmaya girdi.Geçtiğimiz yıl duyurulan Red Dead Redemption 2 için büyük bir bekleyişe geçtik. Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 için yayınlanan videolarla adeta kalbimizi yerinden çıkardı.

 

Oyunun çıkışına 7 gün kala Red Dead Redemption 2'nin ön indirme süreci başladı. Oyunun ön indirmesi sadece Red Dead Redemption 2'yi dijital olarak ön sipariş veren oyunseverler için açıldı. Eğer oyunu direkt olarak çıkış tarihinde oynamak istiyorsanız; oyunu şimdiden indirmenizi tavsiye ediyorum. Red Dead Redemption 2, PS4 için 92 GB, Xbox One için ise 88 GB boş alan istiyor.

Red Dead Redemption 2; 26 Ekim'de PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak. Kasım ayında ise oyunun çoklu oyunculu modu Red Dead Online çıkış yapacak.