Red Dead Redemption 2'nin İlk Videosu Yayınlandı

Red Dead Redemption 2'nin İlk Videosu Yayınlandı

Rockstar'ın bir sonraki bombası Red Dead Redemption 2, uzun bir bekleyişin ardından bizlerle buluşacak. Geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption 2 için ilk duyuru yapılmıştı, bugün yayınlanan videoyla oyuna dair ilk görüntüleri de gördük.

Red Dead Redempiton, 2010 yılında sadece konsollar için yayınlanmış ve inanılmaz bir başarı yakalamıştı. Açık dünya bir vahşi batı oyunu olmasının yanı sıra muhteşem de bir hikaye anlatan oyun, bütün otoritelerden tam not almıştı. Yaklaşık iki gün önce sadece profil fotoğraflarını kırmızı yaparak, yeni bir Red Dead oyunun geldiğini haber veren Rockstar, çok geçmeden bu oyunun Red Dead Redemption 2 olduğunu da açıklamıştı. 

İlk duyurunun yapılmasının ardından ilk videonun perşembe günü yayınlanacağı da açıklayan Rockstar, küçük bir videoyla oyundan ilk görüntüleri bizlere sundu. Yayınlanan videoyla oyunun açık dünyasından ilk görüntüleri sunan şirket, bizlere birkez daha ne kadar ileri gidebileceklerini ve ne kadar iyi oyunlar yapabileceklerini göstermiş oldu. Lafı çok dolandırmadan, Red Dead Redemption 2'nin görüntüleri ise sizleri baş başa bırakalım:

Rockstar, Red Dead Redemption 2'yi Duyurdu!

Red Dead Revolver Playstation 4 İçin Çıktı

YORUMLAR