Red Dead Revolver Playstation 4 İçin Çıktı

Red Dead Revolver Playstation 4 İçin Çıktı

Rockstar'ın çok sevilen oyunlarından Red Dead Revolver, beklenmedik bir şekilde Playstation 4 için yayınlandı. Daha iyi grafikler ve yeni nesil kontroller ile birlikte piyasaya sürülen Red Dead Revolver, oldukça makul bir fiyata satın alınabiliyor.

Red Dead Revolver, 1880'li yılların Amerika'sında geçiyordu. Nate Harlow ve Griff, Bear Dağı eteklerinde altın yatağı buluyor ve yaşanan bir takım olayların ardından bu altın yatağını Meksikalı bir generale söylemek durumunda kalıyorlardı. Ardından bu generalin bir adamı Nate Harlow'u ve ailesini öldürmek için Amerika'ya geçiyor, Harlow'un ailesini öldürmeyi başarıyordu. Ana karakterimiz olan Red Harlow, tüm bu yaşananlara tanık olduktan sonra büyüyor ve bütün olaylar üst üste geliyordu.

2002 yılında Playstation 2 ve Xbox için yayınlanan Red Dead Revolver, zamanına göre çok iyi bir oynanışa ve oyuncuları içine çeken bir hikayeye sahipti. Onun ardından gelen Red Dead Redemption ise bütün ödülleri silip süpürmüştü. Çok sevilen Red Dead Redemption'ın yeniden yapımının konsollara çıkması beklenirken, ansızın Red Dead Revolver Playstation 4 için 1080p kaplamalar ve yüksek çözünürlük desteğiyle çıkageldi. Serinin ilk oyununu oynamak isteyenler, hemen PSN zerinden 14.99 dolar fiyat etiketiyle oyunu edinebilirler.

GTA Serisinin Başındaki Eski Rockstar Patronundan Firmaya Şok Dava!

YORUMLAR