Redmi K30 Pro Performansın Sınırlarını Zorlayacak

Xiaomi yaptığı açıklama ile birlikte heyecanla beklenen Redmi K30 Pro hakkında önemli bir detayı açığa kavuşturdu.

Xiaomi yaptığı açıklama ile birlikte heyecanla beklenen Redmi K30 Pro hakkında önemli bir detayı açığa kavuşturdu. Yeni model performansın sınırlarını zorlayacak gibi gözüküyor.

İşlemcisi Belli Oldu

Xiaomi, Weibo üzerinde yayınladığı afiş ile birlikte Redmi K30 Pro'nun işlemcisini ortaya koydu. Buna göre yeni model gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak ve bu işlemci güçlü ek bileşenler ile desteklenecek. Bu da performansın sınırlarının zorlanacağı anlamına geliyor.

Geçtiğimiz haftalarda Geekbench üzerinde ortaya çıkan veriler de modelin Snapdragon 865 ile kutudan çıkacağını işaret ediyordu. Ancak açıklama ile birlikte resmi olarak onaylanmış oldu. Redmi K30 Pro hakkında bilinenler şu aşamada kısıtlı olsa da bazı ekstra detaylara daha sahibiz.

Buna göre yeni model 64 MP ana kameranın liderliğindeki dörtlü kamera kurulumu ile gelecek. Ekranın çentiksiz yapıda olacağı ifade edilirken 5G desteğinin yer alacağı vurgulandı. Ayrıca şu an resmi olarak açıklanmamış olsa da 4,700 mAh kapasitesinde bir bataryadan söz ediliyor ve yine iddialara göre bu batarya 33W hızlı şarj teknolojisine sahip olacak.

YORUMLAR