Resident Evil 2'nin Demosu Yayınlandı!

Resident Evil 2 Demosu Yayınlandı

Yayınlanmasına az bir süre kalan Resident Evil 2 Remake oyunu için heyecanlıysanız, yalnız değilsiniz. Oyunun franchise’ına ve daha önce gördüğümüz ekran görüntülerine bakılırsa, bu kesinlikle beklemeye değecek remake’lerden birisi gibi görünüyor. Eğer oyunu denemek için sabırsızlanıyorsanız sizin için iyi haberlerimiz var!

Oyunun yapımcısı Capcom, Resident Evil 2 Remake’in 1-Shot demosunun yayınlandığını duyurdu. Demonun '1-Shot' olarak adlandırılması, adından da anlaşılacağı gibi demonun sadece 1 kez oynanabiliyor olmasından kaynaklanıyor.

Resident Evil 2 Remake 1 Shot demosunu yalnızca bir kez ve 30 dakikalık bir süre sınırıyla oynayabiliyorsunuz. Demoda Leon karakteri olarak oynayacaksınız ve tamamlamanız gereken görevler için sadece 30 dakikanız olacak.

30 dakikalık süreniz bitmeden demodaki tüm görevleri tamamlamanız durumunda, görevi yeniden başlatarak Racoon City’nin geri kalanını keşfedebilirsiniz. Görevler sırasında öldüğünüzde de görevi yeniden başlatarak 30 dakikalık süreniz sona erene kadar oynayabilirsiniz. Demo sona erdiğinde, oyuncular ödül olarak özel bir sinema fragmanını izleyebilecekler. Ancak bu özel sinema fragmanı da yalnızca 1 kez izlenebilecek.

Resident Evil 2 Remake 1 Shot demosuna bugünden itibaren erişebilirsiniz. Asıl oyun ise 25 Ocak’ta piyasaya sürülecek.