Resident Evil 3 (2020) için Bugün Canlı Yayın Yapılacak

Capcom tarafından Resident Evil Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya bakılırsa, bahsi geçen canlı yayın TSİ 22:00 sıralarında başlayacak.

Çıkışına bir aydan az bir zaman kalmış olan Resident Evil 3 (2020) için geçtiğimiz hafta birçok yeni detay ve oynanış videosu paylaşılmıştı. Bugün ise yeni bir canlı yayın yapılacağı duyuruldu.

Capcom tarafından Resident Evil Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya bakılırsa, bahsi geçen canlı yayın bugün TSİ 22:00 sıralarında başlayacak. Canlı yayının ne kadar süreceğine veya daha önceden gördüklerimizden farklı bölümlerinin gösterilip gösterilmeyeceğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor ama özel bir oynanış gösterimi olacağı söylenmiş.

Hatırlayacağınız üzere yine geçtiğimiz hafta içerisinde Resident Evil 3 (2020) için oynanabilir bir demonun da yayınlanacağını öğrenmiştik. Bir ihtimal bu canlı yayın sırasında sürpriz bir şekilde demonun yayınlanma tarihi hakkında da bir açıklama yapılabilir. Şimdilik bekleyip görmekten başka çaremiz yok.

Eğer isterseniz, Capcom tarafından yapılacak olan Resident Evil 3 (2020) canlı yayınını Twitch veya Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Resident Evil 3 (2020) canlı yayın

 

Resident Evil 3 (2020) konusu

Serinin devam oyununda bir kez daha Jill Valentine rolünde olacaksınız. Orijinal oyundaki Konak Hadisesi'nden kurtulmayı başaranlardan bir tanesi olan Jill Valentine, aynı zamanda Umbrella Şirketi'nin Raccoon Şehri'ndeki zulmüne tanık olan son kişilerden bir tanesidir. Şirket ise onu durdurabilmek için çareyi nihai gizli silahı Nemesis'i devreye sokmakta bulur.

YORUMLAR