Resident Evil 6 Online İçerik Duyurusu ve Detayları

Resident Evil 6 Online İçerik Duyurusu ve Detayları

2 Ekim tarihinde PC, Playstaion 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkacak olan Resident Evil 6 için yapımcı firma Capcom şimdiden ücretli bir içerik paketi duyurdu. Henüz ismi açıklanmayan indirilebilir içeriğin hangi özellikleri barındıracağı belli oldu.

Survivors modu:

İnsanların zombi ve zombi türevleri karşısındaki mücadelesini konu alacak. Eğer insan tarafından birisi ölürse zombiye dönüşecek, tekrardan insan olmak içinse zombi halindeyken iki insanı öldürmesi gerekecek. Mücadelenin sonunda ayakta kalan son adam veya takım oyunu kazanacak.

Predator modu:

Resident Evil 6 karakterlerinden Jake'i oyun boyunca takip edecek olan Ustanak isimli canlıyı yöneteceğimiz bu modda insanları yöneten diğer oyuncuları yoketmeye çalışacağız. İnsanların göreviyse ölümcül B.O.W'u durdurmak veya oyunun sonunda ayakta kalabilmek olacak.

Siege modu:

2 takım haline ayrılacak oyunculardan bir takım kendilerine verilen yapay zeka karakterinin korumaya, diğer takımsa onu öldürmeye çalışacak.

Resident Evil 6'nın online kısmını zenginleşiterecek olan bu içerik 6 kişiye kadar destek verecek ve oyuncular Mercenaries modundaki haritaları da duyurulan bu modlarda kullanabilecekler.

Online modundaki istatiklerinizi ResidentEvil.Net üzerinden takip edebileceksiniz.

İndirilebilir içerik, Resident Evil 6 ile aynı tarihte (2 Ekim) Xbox 360 için çıkacak. PC ve Playstation 3'e de geleceği doğrulanan içerik için bu platformlara ait bir çıkış tarihi henüz verilmedi.

YORUMLAR