Resident Evil 6'ya Yeni Oyun Modları!

Resident Evil 6'ya Yeni Oyun Modları!

Capcom, zombi temalı korku oyunu serisi Resident Evil'ın son oyunu için yeni oyun modları hazırladığını duyurdu.

Son oyunda umduğunu bulamayan Capcom'un bu içerikle durumu bir nebze olsun düzeltmeye çalıştığı gözleniyor. İnceleme notları düşük olan oyun, oyunseverler tarafından da ciddi eleştirilere maruz kalmaktaydı.

Hazırlığı yapılan modlar 3 başlık altında toplanmış:

  • Predator:  Ursanak adlı mutasyona uğramış bir organizmayı yöneteceğimiz bu modda insanları yoketmeye çalışacağız. İnsan tarafında oynayarak da Ursanak'ı öldürmeye ya da bölüm bitene kadar hayatta kalmaya çabalayacağız.
  • Survivors:  Klasik "last man standing" tadında olan bu bölüm güzel yeniliklere sahip. Karşı taraf tarafından öldürüldüğünüzde zombi olarak oyuna devam edebilir, zombiyken bir insanı öldürürseniz tekrar insana geri dönüşebilirsiniz. 2 kişiden 8 kişiye kadar oynanabilen mod akıcı yapısıyla oyuncuların öldükten sonra sıkılmalarını önleyecek gibi görünüyor.
  • Onslaught: İki kişi arasında oynanacak bu mod rekabet üzerine kurulacak. Üzerinize gelecek olan düşman dalgalarını savuşturacağınız modda combo puanınız ne kadar yüksekse rakibinizin önüne o kadar çok düşman yönlendirilecek. Duello tadındaki mod eğlenceli olacak gibi.

 Umarız Capcom bu modlarla serinin üzgün hayranlarını mutlu etmeyi başarır.

Resident Evil 6 için tanıtım videomuz:

YORUMLAR