Resident Evil 7'nin Ücretsiz DLC'sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Resident Evil 7'nin Ücretsiz DLC'sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Can Erdil Şentürk
Can Erdil Şentürk - | Oyun
YORUM YAZ

Resident Evil 7, şüphesiz ki bu sene içinde, şu ana kadar çıkan en başarılı korku oyunu olmuştu.

Capcom, Resident Evil 7 ile birlikte serinin bir önceki oyunundaki başarısızlığını unutturmuş, gerçekten eğlenceli ve ürpertici bir oyun ortaya çıkarmıştı. Buna ek olarak Resident Evil 7'nin ek indirilebilir içeriklerle destekleneceği sözü verilmişti.

Resident Evil 7 için geliştirilen ücretli içerikler olan Banned Footage DLC'leri çoktan çıkış yapmıştı. Buna ek olarak Not a Hero adlı bir ücretsiz indirilebilir içeriğin de geliştirildiği duyurulmuştu. Capcom'un ilk paylaştığı bilgilere göre Not a Hero indirilebilir içeriği geçitğimiz bahar aylarında çıkış yapacaktı; fakat geliştirici ekip bu içeriğin yeterli kaliteye sahip olmadığını öne sürerek çıkış tarihini ertelemişti. Capcom, yeni Not a Hero çıkış tarihi hakkında açıklama yaptı ve oyunculara müjdeyi verdi. Serinin önemli kahramanı Chris Redfield'ın hikayesini konu alan Not a Hero DLC'si 12 Aralık 2017 tarihinde çıkıyor.

Capcom, Not a Hero müjdesine ek olarak yeni bir ücretli DLC geliştirdiğini de duyuruyor. End of Zoe adı verilecek bu ek içerik Not a Hero ile birlikte, 12 Aralık tarihinde yayınlanacak ve Baker ailesinin kızı olan Zoe'nin karanlıkta kalan hikayesini bize anlatacak.

Capcom, yeni ek içeriklerin yanında Resident Evil 7 Gold sürümünü de duyurdu. Bu sürüm orijinal oyunu ve oyun için yayınlanmış bütün ek içerikleri kapsayacak, bu ek içeriklere Not a Hero ve End of Zoe'da dahil olacak. Resident Evil 7 Gold sürümünün çıkış tarihi de 12 Aralık olarak listeleniyor.

Resident Evil 7 içinde yeni maceralara atılmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyunu halen oynamadıysanız demosunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Resident Evil 8 için Çalışmalar Başladı

YORUMLAR