Resident Evil 7'nin Ücretsiz DLC'sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Resident Evil 7'nin Ücretsiz DLC'sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Resident Evil 7, şüphesiz ki bu sene içinde, şu ana kadar çıkan en başarılı korku oyunu olmuştu.

Capcom, Resident Evil 7 ile birlikte serinin bir önceki oyunundaki başarısızlığını unutturmuş, gerçekten eğlenceli ve ürpertici bir oyun ortaya çıkarmıştı. Buna ek olarak Resident Evil 7'nin ek indirilebilir içeriklerle destekleneceği sözü verilmişti.

Resident Evil 7 için geliştirilen ücretli içerikler olan Banned Footage DLC'leri çoktan çıkış yapmıştı. Buna ek olarak Not a Hero adlı bir ücretsiz indirilebilir içeriğin de geliştirildiği duyurulmuştu. Capcom'un ilk paylaştığı bilgilere göre Not a Hero indirilebilir içeriği geçitğimiz bahar aylarında çıkış yapacaktı; fakat geliştirici ekip bu içeriğin yeterli kaliteye sahip olmadığını öne sürerek çıkış tarihini ertelemişti. Capcom, yeni Not a Hero çıkış tarihi hakkında açıklama yaptı ve oyunculara müjdeyi verdi. Serinin önemli kahramanı Chris Redfield'ın hikayesini konu alan Not a Hero DLC'si 12 Aralık 2017 tarihinde çıkıyor.

Capcom, Not a Hero müjdesine ek olarak yeni bir ücretli DLC geliştirdiğini de duyuruyor. End of Zoe adı verilecek bu ek içerik Not a Hero ile birlikte, 12 Aralık tarihinde yayınlanacak ve Baker ailesinin kızı olan Zoe'nin karanlıkta kalan hikayesini bize anlatacak.

Capcom, yeni ek içeriklerin yanında Resident Evil 7 Gold sürümünü de duyurdu. Bu sürüm orijinal oyunu ve oyun için yayınlanmış bütün ek içerikleri kapsayacak, bu ek içeriklere Not a Hero ve End of Zoe'da dahil olacak. Resident Evil 7 Gold sürümünün çıkış tarihi de 12 Aralık olarak listeleniyor.

Resident Evil 7 içinde yeni maceralara atılmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyunu halen oynamadıysanız demosunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Resident Evil 8 için Çalışmalar Başladı

YORUMLAR