Resident Evil 7'nin Windows 10 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Resident Evil 7'nin Windows 10 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Önümüzdeki dönemde çıkacak olan ve heyecanla beklenen yeni Resident Evil oyununun, Windows 10 uygulama mağazası üzerinde ne zaman çıkacağı belli oldu. Resident Evil 7, serinin önceki oyunlarıyla kıyaslandığında bir hayli farklı bir korku oyunu olacak. Survival-horror türünün atalarından olan seri ilk olarak sabit kamera açılarıyla oynadığımız bir yun olarak karşımıza çıkmıştı. Serinin 4. oyunundan itibaren de Resident Evil TPS türüne geçiş yapmıştı. Bu oyunlarda kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyorduk. Resident Evil 7 ise FPS türünde bir oynanış sunacak olması ile dikkat çekiyor. FPS türündeki korku oyunları son dönemde bir hayli ilgi görmeye başladı. Outlast gibi oyunların başarısı Capcom'u Resident Evil 6'nın başarısızlığından sonra seri içerisinde farklı bir yol izlemeye itmiş olabilir.

Resident Evil 7'nin Steam, PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihi daha önceden duyurulmuştu. Oyun bu platformların yanısıra Windows 10 uygulama marketi üzerinden de satışa sunulacak. Resident Evil 7'yi Windows 10 uygulama marketi üzerinden satın alan oyun severler oyunu hem PC hem de Xbox One üzerinde oynayabilecekler. Oyundaki ilerlemeniz bu platformlar arasında da senkronize edilecek. Yani Xbox One ve PC arasında geçiş yaptığınızda oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Resident Evil 7'nin Windows 10 uygulama marketi üzerinde satılacak versiyonu diğer versiyonlarıyla aynı çıkış tarihine sahip, yani 24 Ocak 2017'de oyunculara sunulacak.

Ubisoft Bizi 30 Gün Boyunca Bedava Oyun Yağmuruna Tutacak

Steam Sonbahar İndirimi Başladı, GTA 5'te Rekor İndirim Var!

Origin Kara Cuma İndirimleri Başladı! FIFA 17, Battlefield 1, Need for Speed İndirimde!

YORUMLAR