Resmi Imgur iOS Uygulaması Yayınlandı

Resmi Imgur iOS Uygulaması Yayınlandı

Viral fotoğraflara ev sahipliği yapan popüler resim paylaşım servisi Imgur'un resmi Android uygulaması yaklaşık bir ay önce Google Play Store üzerindeki yerini almış ve tüm Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. Mobil alanda yükselişini sürdürmek isteyen resim paylaşım servisi Imgur, geçtiğimiz ay içerisinde yayınladığı uygulamasını şimdi de iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad mobil cihazlar için yayınladı.

iOS üzerinde de Android platformu üzerinde olduğu gibi gayet düzgün ve stabil olarak çalışan Imgur uygulaması sayesinde kullanıcılar, fotoğraflarını servis üzerine yükleyebiliyor, beğendikleri ve yüklemiş oldukları fotoğrafları arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, fotoğraflara yorum yapabiliyor ve kendi galerilerini düzenleyebiliyorlar. Android platformunda olduğu gibi iOS üzerinde de ücretsiz olarak dağıtılan Imgur uygulamasıyla birlikte kullanıcılar en popüler fotoğrafları ve animasyonları görüntüleyebiliyorlar.

Uygulamayı biraz daha derinden inceleme şansı bulduğunuz zaman Android üzerinde yer alan Imgur uygulamasına ait tüm özelliklerin iOS platformuyla örtüştüğünü görebilirsiniz. iOS platformu için daha önce geliştirilen üçüncü parti uygulamalar olmasına rağmen, şirket tarafından dağıtılmaya başlanan resmi uygulamayı kullanmak çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Imgur iOS uygulamasına Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Yazılım İndirmeden Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz?

YORUMLAR